Pakiet Assistance Warta

Polecamy też pomoc w razie nieprzewidzianego zdarzenia.

Nie trzeba być fachowcem i na wszystkim znać się.

Jaką pomoc gwarantuje pakiet assistance w Warta Dom Plus?

 

Pakiet Assistance Plus dodawany bezpłatnie do Warta Dom Plus gwarantuje bezpośrednią pomoc na miejscu zdarzenia  w tym:

  • Pomoc interwencyjną np. w razie pęknięcia rury – pomoc hydraulika; zbicia szyby przez złodzieja czy wiatr – pomoc szklarza. Lista 7 specjalistów obejmuje też technika urządzeń grzewczych, elektryka, dekarza, stolarza czy ślusarza.
  • Pomoc w razie zatrzaśnięcia drzwi – w każdym wariancie ubezpieczenia Warta Dom Plus, gwarantujemy pomoc ślusarza w razie zacięcia się zamka, jego uszkodzenia czy utraty kluczy. Pomoc obejmuje też przypadki awarii alarmu.
  • Organizację przeglądu instalacji gazowej i elektrycznej
  • Pomoc po wypadku – w razie nieszczęśliwego wypadku zorganizujemy i pokryjemy koszty wizyty lekarskiej.
  • Dostęp do infolinii medycznej – na której przez całą dobę będziesz mógł porozmawiać z lekarzem jak zachować się w przypadku wystąpienia objawów choroby oraz uzyskać informację o lekach, ich działaniu, interakcji z innymi środkami, przeciwwskazaniach, dawkowaniu i zamiennikach.
  • Wsparcie w razie szkody (np. pożar, zalanie)-  w postaci m.in. organizacji i pokrycia kosztów dozoru mienia, transportu ocalałego mienia, transportu ubezpieczonego, zakwaterowania ubezpieczonego w hotelu w przypadku gdy w wyniku szkody dom jednorodzinny/lokal nie nadaje się do dalszego zamieszkiwania