Polecamy ubezpieczenie Turystyczne Warszawa Targówek

Agencja Allianz WITMIR Warszawa poleca:

Ubezpieczenie turystyczne i koszty leczenia w czasie wyjazdów turystycznych.

Wybierając ubezpieczenie Globtroter:

    zyskasz wysoką sumę ubezpieczenia na leczenie za granicą;
    wraz z bagażem ubezpieczysz sprzęt elektroniczny;
    otrzymasz zwrot koszów odowłania wyjazdu lub wcześniejszego powrotu;
    ubezpieczysz się w dowolnym miejscu i czasie, a polisa będzie dostepna natychmiast po opłaceniu składki.

Ubezpieczenie kosztów leczenia
Ubezpieczenie bagażu podróżnego
Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego

Telefon komórkowy i laptop to podstawowe wyposażenie dzisiejszego Globtrotera. W podróż z rodziną lub na samotne safari rzadko też wybieramy się bez aparatu lub kamery. To łakomy kąsek dla złodzieja, przy okazji niezwykle podatny na uszkodzenia. Allianz Direct postanowił jednak ryzyko transportu takich urządzeń wziąć na siebie, żebyś zamiast nerwowo oglądać się na bagaż, mógł cieszyć się chwilą.

Ubezpieczenie Auto Casco samochodu i motocykla.

Jako kierowca doskonale rozumiesz znaczenie bezpieczeństwa na drodze. Ubezpieczenie Auto Casco (AC) zapewni Ci finansową rekompensatę w przypadku uszkodzenia lub utraty Twojego samochodu lub motocykla. Zastanów się czy stać Cię na to naprawę pojazdu po wypadku lub zakup nowego w przypadku kradzieży.

Allianz podchodzi do tego bardzo przyjaźnie, wynagradza klienta dodatkową zniżka w ubezpieczeniu komunikacyjnym za wykupienie polisy ubezpieczenia mieszkania. Jest jedną z firm ubezpieczeniowych, której zależy na dobrej opinii przy likwidacji szkody.

Agencja Warta Warszawa poleca:

Ubezpieczenie zdrowotne i turystyczne:

Najciekawsze cechy ubezpieczenia:

Elastyczna formuła ubezpieczenia umożliwia swobodny dobór zarówno zakresu, jak i sum ubezpieczenia. Sam decydujesz co i na jaką wysokość ubezpieczyć

Możliwość ubezpieczenia na wypadek działań wojennych lub stanu wyjątkowego.

W ramach bagażu możesz ubezpieczyć sprzęt elektroniczny, taki jak: aparat fotograficzny, laptop, tablet, czy telefon komórkowy.

Wysokie sumy ubezpieczenia kosztów leczenia – nawet do 800.000 zł, NNW do 50.000 zł, OC do 300.000 zł

Brak dodatkowego limitu na leczenie ambulatoryjne w takich krajach ja: USA, Kanada, Japonia, Australia, Wyspy Karaibskie.

Pieniądze na kontynuację leczenia w Polsce rozpoczętego jeszcze w podróży

Ubezpieczenie NNW w wyniku chorób tropikalnych


O firmie:

WARTA S.A. to symbol polskich ubezpieczeń. Działa na polskim rynku od 1920 roku, co jest gwarancją pewności i stabilności Firmy. Jest jedną z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce. Ponadto ma ponad 30 letnie doświadczenie w obsłudze klienta w ramach ubezpieczeń turystycznych. To oni jako pierwsi w Polsce wprowadzili na rynek ubezpieczenie kosztów leczenia dla osób wyjeżdżających za granicę.
Do pobrania